O nas czyli czym się zajmujemy...

crueltyFREE to startup. Świeży, nowy, polski. Redakcja wciąż jeszcze się zbiera. Dziś jeszcze bez nazwisk, bez twarzy. Kiedy powstanie konkretna forma redakcji, kiedy się zadeklarujemy, że chcemy być dla innych właśnie tutaj, z pewnością się przedstawimy i powiemy po trzy zdania o sobie. Teraz jednak chcemy się skupić na dostarczeniu treści najwyższej jakości, specjalnie dla Was!

 

Jeśli reprezentujesz jednego z producentów i uważasz, że informacje zawarte na naszej stronie stawiają Twoją markę w złym świetle bądź są nieaktualne, skontaktuj się z nami. Na pewno dojdziemy do porozumienia.

 

Pragniemy ułatwić wybór osobom, dla których los zwierząt jest ważny. Osobom, które nie chcą się przykładać do dalszego cierpienia zwierząt w laboratoriach, zwłaszcza dziś, w czasach, gdy nie ma absolutnie żadnej potrzeby takich testów. Osobom, które pragną poprzez świadome zakupy wspomóc firmy poszukujące alternatywnych metod testowania swoich produktów.

 

Pamiętaj! Nazwa crueltyFREE w tym projekcie nie odnosi się tylko do naszego stosunku do czworonogów. Do naszych braci. Do istot, które odczuwają ból i strach, podobnie jak my, a które nie są w stanie samodzielnie się bronić. Naszym motywem jest miłość do zwierząt. To nasza filozofia, którą kierujemy się w życiu. Pragniemy pokazać innym, jak łatwo można dołożyć swoją cegiełkę do walki o lepszy los zwierzaków. Wystarczy podczas zakupów sięgnąć po produkt nietestowany. Tak mało, a tak wiele.

Social Avatar